Bu yazımızda, evinizi keyifli, sıcacık ve rahatlatıcı hale getirecek kış dekorasyonu ipuçları bulacaksınız. Haydi, başlayalım.

Havalar soğudu, ağaçlar yapraklarını döktü, soğuk ve yağmur hayatımızdan eksik olmuyor. Henüz “Her yerde kar var” moduna geçmemiş olsak da kış gri yüzünü gösterdi. Ama evimizde geçirdiğimiz vakitlerin sıcacık ve rengarenk olmasını engelleyen kimse yok. Üstelik kış aylarında evlerimizde daha fazla vakit geçirdiğimizi ve daha çok misafir ağırladığımızı düşünürsek dekorasyonunuza yapacağınız küçük dokunuşlar, büyük bir fark yaratabilir.

Sıcak Dokunuşlar 

Endişe etmeyin! Tabi ki her mevsim bütün bir evi baştan dekore etmekten bahsetmiyoruz. Bizim ipuçlarımız, küçük ve sıcak dokunuşlar… Bunun bir yolu, dekoratif öğeleri daha sıcak renkli olanlarla değiştirmek. Örneğin koltuklarınızın üstüne sarı, turuncu ve kırmızı tonlarda, geometrik desenli yastıklar atın. Aynı uygulamayı, yatak odanızda da yapabilirsiniz. Yine aynı tonlarda vazo, biblo, çiçek aranjmanları, kilim gibi ufak-tefek dekoratif objeleri odanızda çeşitli yerlere yerleştirebilirsiniz. Kış görünümünü tamamlamak için yumuşacık bir battaniye ya da koltuk şalı edinmeyi de ihmal etmeyin

Duvarları İhmal Etmeyin!

Evinizi kışa hazırlarken duvarlarınızı ihmal etmemelisiniz. 1-2 tabloyla evinizde bambaşka bir hava yaratmanız mümkün. Kış manzaralı tablolar seçebileceğiniz gibi son dönemin favori parçaları olan metal şekiller de duvarlarınızda hoş duracaktır. Eğer biraz daha lüks bir dokunuş istiyorsanız parıltılı olanları tercih edebilirsiniz. Evinizdeki mobilyalarla uyum sağlayacak, hatta mobilyalarınızı tamamlayarak ön plana çıkaracak renkler ve desenler bulmanız mümkün.


Yatak Odanızı Isıtın

Eğer kış aylarında daha sıcak olması gereken bir oda varsa kesinlikle yatak odasıdır. Öncelikle yatak odanız için yumuşacık ve sıcak renklerde bir nevresim takımı ya da yatak örtüsü edinin. Yatağın ayak ucuna yumuşacık bir battaniye koymayı da ihmal etmeyin. Sadece rengarenk örtülerle hem kendi yatak odanızı hem de çocuklarınızınkini bambaşka bir görünüme kavuşturmanız mümkün.


Ve Tabi ki Mumlar!

Çok klişe gelecek belki ama bir evi mum ışığı kadar güzel ve sıcak gösterecek başka bir ayrıntı düşünemiyoruz. Uzun kış gecelerine, keyifli bir ışıltı katacak olan mum ışığı vazgeçilmeziniz olmalı. Yeşil, kırmızı ya da beyaz… Ne renk olursa olsun, odalarınızı mum kadar etkili bir şekilde değiştirecek başka bir dekoratif obje yok desek abartmış olmayız. Üstelik tercihinizi kokulu mumlardan yana kullanacaksanız, tarçın, portakal ve lavanta bizim önerilerimiz olacak. Çünkü bu kokular kış aylarıyla mükemmel bir şekilde uyumlu olmalarının yanı sıra rahatlatıcı etkileriyle de nam salmış.

Neden Polo

Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarıyla ürün kalitesi, yenilikçiliği ile tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş Polo Mobilya, mobilya sektöründe trend öncüsü olmuştur.

Özel Tasarımlar

Polo mobilyada özel tasarımlar ve mobilyada doğal estetik sizler ile buluşmayı bekliyor.

Mimari Destek

Alanında uzman ve deneyimli iç mimarlarımız ile kendi tasarımlarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Fikir

Mobilya sektöründe doğal estetiğin fikirleri mobilyaya bakış açısında saklıdır. Gelin görün dokunun.

Kalite

Mobilyayı tamamen kendi bünyesinde üreten polo mobilyada sadece kaliteli mobilyalar yer alır.

Özelleştirin

Rengini değiştir, kumaşını değiştir, ölçüsünü değiştir, dokusunu değiştir mobilyan sadece sana özel olsun.

Satış Sonrası

İlk sattığımız mobilyaya bile bugün sipariş almış gibi özenle ilgi gösteriyor her zaman yanınızda yer alıyoruz.

Ücretsiz İç Mimari Destek İçin

Yüzlerce ev dekorasyonu ve özel mobilya tasarımı yapan ve mobilya setktöründe tecrübeli iç mimarlarımız ile evinizi yaşam alanlarınızı size özel projelendirelim. Hayalinizdeki tasarımlar gerçeğe dönüşsün.