Dikkat çekici özelliklere ve özgün tasarıma sahip bir sehpa, odanızın odak noktası olabilir. Yapmanız gereken, sadece doğru parçayı bulmak!

  Özgün Doku

Cerutti Sehpa, sehpa koleksiyonumuzun en özgün parçalarından biri… Ahşabın sıcaklığı, cam yüzeyle bir araya geliyor ve çerçevedeki dalgalanmalar, ona belirgin bir kişilik kazandırıyor. Yan yana dizilmiş ahşap yüzeyler, güçlü bir tasarım beyanı olurken dört parçalı sehpa formu, kullanım kolaylığı sağlıyor.

Renk ve Ahşap

Bu birlikteliğe pek alışkın olmasak da Amazon ve Cash Sehpalarımız, ne kadar cesur ve doğru bir birliktelik olduğunu ortaya koyuyor. Odanızın odak noktası haline gelecek olan bu sehpalarda incelikli ahşap işçiliği, uyumlu renk tonları ve rafine detaylar, göz alıyor. Her ikisi de materyal seçiminden orijinal görünümlerine kadar tarz sahibi evler için tasarlandı.

Desen Oyunları

Cesur desenler, hemen dikkat çeker. Sofistike bir Osmanlı deseni ya da ahşabın doğal haline katılmış yeni bir yorum… Evinizin tarzına uygun ve sizi ifade edecek bir parça arıyorsanız Cat ya da Vav Orta Sehpa’yı mutlaka dikkate almalısınız.

 

Belirgin Tasarım Özellikleri

Aradığınız sadece bir sehpa değil, bir tasarım öğesiyse koleksiyonumuzdaki Fox Yan Sehpa ve Wanted Orta Sehpa, tam size göre. Bu parçalar sadece kullanım amacına muhteşem bir şekilde hizmet etmekle kalmıyor, birinci kalite ahşabın göz alıcı bir formla buluşması sayesinde akılda kalıcı bir şekle bürünüyor.

Vazgeçilmez Materyal: Mermer

Mermer, dayanıklılığı ve doğal desenleri sayesinde yüzlerce yıldır insanoğlunun dekorasyon malzemesi olarak kullandığı bir materyal. Sehpa ve masa olarak kullanımıysa son yıllarda artış gösterdi. Hem ahşapla hem de metalle muhteşem bir uyum yakalayan mermer, artık evlerin vazgeçilmez malzemesi. Nogger, Ducati ve Godiva ise Polo Mobilya sehpa koleksiyonun en göz alıcı parçaları.

 

Neden Polo

Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarıyla ürün kalitesi, yenilikçiliği ile tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş Polo Mobilya, mobilya sektöründe trend öncüsü olmuştur.

Özel Tasarımlar

Polo mobilyada özel tasarımlar ve mobilyada doğal estetik sizler ile buluşmayı bekliyor.

Mimari Destek

Alanında uzman ve deneyimli iç mimarlarımız ile kendi tasarımlarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Fikir

Mobilya sektöründe doğal estetiğin fikirleri mobilyaya bakış açısında saklıdır. Gelin görün dokunun.

Kalite

Mobilyayı tamamen kendi bünyesinde üreten polo mobilyada sadece kaliteli mobilyalar yer alır.

Özelleştirin

Rengini değiştir, kumaşını değiştir, ölçüsünü değiştir, dokusunu değiştir mobilyan sadece sana özel olsun.

Satış Sonrası

İlk sattığımız mobilyaya bile bugün sipariş almış gibi özenle ilgi gösteriyor her zaman yanınızda yer alıyoruz.

Ücretsiz İç Mimari Destek İçin

Yüzlerce ev dekorasyonu ve özel mobilya tasarımı yapan ve mobilya setktöründe tecrübeli iç mimarlarımız ile evinizi yaşam alanlarınızı size özel projelendirelim. Hayalinizdeki tasarımlar gerçeğe dönüşsün.