Eviniz için harika bir koltuk takımı almak istiyorsunuz fakat hangi ayrıntılara dikkat edeceğinizi biliyor musunuz?

Eviniz için harika bir koltuk takımı almak istiyorsunuz fakat hangi ayrıntılara dikkat edeceğinizi biliyor musunuz?Anlık zevklere aldanmamak, yanlış bir tercih yapmamak ve uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz koltuk takımına sahip olmak için bu yazımız size bir fikir verebilir!             

Kumaşlara dikkat!

Aslında mobilya demek, bir anlamda kumaş demek. Mobilyanın iskeletini kaplayan kumaşların niteliği, koltuk takımınızın kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan biri. Bu nedenle koltuk takımınızın kumaş özelliklerine dikkat etmek oldukça önemli!Kısa sürede deforme olacak kumaşa sahip bir koltuk takımına sahip olmayı kimse istemez, öyle değil mi? Elinizde bir koltuk iskeletiyle kalmamak için kumaşın kalitesinden emin olun!

Renk tercihi!

Ayrıntı olarak görülen renk tercihleri, aslında koltuk takımınızı öne çıkaran önemli bir detay! Eğer nasıl olsa yarın öbür gün değiştiririm rahatlığında değilseniz evinize ve kişisel tarzınıza uygun renk tercihlerinde bulunmak, akıllı bir tutum olacaktır. Renk tercihlerini yılın modasına veya kullanım rahatlığına göre belirlemek de bir seçenek! Açık renkler, bolca temizlik; modası geçmiş bir renk ise nostalji ve hatıralar demek. Bizce her şart altında duruma iyi tarafından bakın. Fakat asıl tavsiyemiz küçük dünyanız olan evinizin merkezine kendinizi alarak tarzınızı yansıtan bir renkte karar kılmanız olacak!

Ah o yastıklar!

Koltuk takımının rahatlık veren dekoratif parçalarından olan yastıklar, bir koltuk takımını rezil de edebilir vezir de! Eğer koltuk takımı doğru malzemelerle doldurulmuş kaliteli bir yastıkla süslenmişse problem yok demektir. Ancak zamanla pörsüyen dolgu ürünleriyle kaplanmış bir yastık hem rahatlığınıza kast edici özellikler taşır hem de koltuğunuzun estetik görünümünü bozucu etki doğurur.  

Mobilyanızı ayakta tutan iskelet!

Geldik koltuk takımınızın sahip olması gereken en önemli özelliğine! Elbette sağlam bir iskelet, yeni koltuk takımınızın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. İskeletin çivileme özellikleri ve köşe bloklarının sağlamlığı, dayanıklılığının en önemli ölçütleri arasında yer alıyor. Satın alma aşamasında göz önünde olmayan bu önemli detayların kalitesinden emin olmak için koltukların görünmeyen kısımları üzerinde göz gezdirmek, bilinçli bir tüketiciden beklenen bir davranış olacaktır.                                           

Küçük bir test gerçekleştirmek iyi bir fikir!

Koltuk takımınızın kalitesini ve rahatlığını kontrol etmek için etkili bir yöntem biliyoruz: Kendinizi koltuğun üzerine atmak! Reklamlarda sık sık karşılaştığımız bu görüntüyü gerçekleştirerek sadece yeni koltuk takımınızla duyusal bir iletişim kurmakla kalmayacak aynı zamanda niteliksel özelliklerini de test etmek açısından bir fırsat elde etmiş olacaksınız!

Garanti süresi ne kadar?
Bu soruyu sormadan ödeme yapmamanızı tavsiye ederiz! Koltuk takımını sırtlanmadan önce ürünün
garantisinin olup olmadığını, garanti veriliyorsa kapsamı ve süresi hakkında mutlaka bilgi edinin!

Neden Polo

Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarıyla ürün kalitesi, yenilikçiliği ile tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş Polo Mobilya, mobilya sektöründe trend öncüsü olmuştur.

Özel Tasarımlar

Polo mobilyada özel tasarımlar ve mobilyada doğal estetik sizler ile buluşmayı bekliyor.

Mimari Destek

Alanında uzman ve deneyimli iç mimarlarımız ile kendi tasarımlarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Fikir

Mobilya sektöründe doğal estetiğin fikirleri mobilyaya bakış açısında saklıdır. Gelin görün dokunun.

Kalite

Mobilyayı tamamen kendi bünyesinde üreten polo mobilyada sadece kaliteli mobilyalar yer alır.

Özelleştirin

Rengini değiştir, kumaşını değiştir, ölçüsünü değiştir, dokusunu değiştir mobilyan sadece sana özel olsun.

Satış Sonrası

İlk sattığımız mobilyaya bile bugün sipariş almış gibi özenle ilgi gösteriyor her zaman yanınızda yer alıyoruz.

Ücretsiz İç Mimari Destek İçin

Yüzlerce ev dekorasyonu ve özel mobilya tasarımı yapan ve mobilya setktöründe tecrübeli iç mimarlarımız ile evinizi yaşam alanlarınızı size özel projelendirelim. Hayalinizdeki tasarımlar gerçeğe dönüşsün.