Hakkımızda

Yarım asıra yakın mobilya sektörü geçmişi olan ve mobilya sektörünün çekirdeğinden gelen yapısıyla kendini geliştiren Polo Mobilya her geçen gün müşterileri ile birlikte büyümeye devam ediyor.

Mobilyada estetik bakış ve doğal güzelliği bir arada sunan Polo Mobilya ilk ürettiği mobilyasından günümüze kadar hiçbir mobilyasında kaliteden taviz vermeyen bir çalışma politikası izlemiştir.

Çalışanları ve müşterileri ile her gün büyüyen Polo ailesine sizide bekliyoruz.

Kalite Politikası

Mobilya kalitesinden taviz vermeden estetik dokunuşlar ile özel tasarım mobilyaları Poloyu tercih eden değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Her sattığımız mobilyaya ilk üretimimiz gibi özen gösteriyor ve ilk sattığımız mobilyaya sanki bugün satmış gibi destek sağlıyoruz. Bizi tercih eden her müşterimizi Polo Mobilya ailesinin bir üyesi olarak görüyor ve Satış sonrası hizmetler ekibimiz ile her zaman hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Vizyon & Misyon

Türkiyenin mobilya tasarımında farklılık yaratan mobilya firmaları arasında olarak büyümek. Büyürken kaliteden taviz vermeden, estetik dokunuşlardan taviz vermeden en güzel, en estetik, en ergonomik, en kaliteli, en ihtişamlı ve en sade mobilya seçeneklerini her geçen gün artan bir kalite ve özveri ile sunuyor olmak vizyonumuzun ana yapı taşını oluşturmaktadır.

Tüm çalışan ve müşterilerimiz ile büyüyen Polo Mobilya ailesinin aile içi güveninin her zaman var olduğu ve her zaman taratıcı mobilya modelleri ile mobilya sektörüne değer katan hedefleri kendimize vizyon olarak tercih ediyoruz.

Mobilya sektöründe duygu ile mobilyayı bir arada görebileceğiniz mobilyaların kişiliklerinin olduğu bir Polo Mobilya ile hizmet sunuyoruz.

Neden Polo

Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarıyla ürün kalitesi, yenilikçiliği ile tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş Polo Mobilya, mobilya sektöründe trend öncüsü olmuştur.

Özel Tasarımlar

Polo mobilyada özel tasarımlar ve mobilyada doğal estetik sizler ile buluşmayı bekliyor.

Mimari Destek

Alanında uzman ve deneyimli iç mimarlarımız ile kendi tasarımlarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Fikir

Mobilya sektöründe doğal estetiğin fikirleri mobilyaya bakış açısında saklıdır. Gelin görün dokunun.

Kalite

Mobilyayı tamamen kendi bünyesinde üreten polo mobilyada sadece kaliteli mobilyalar yer alır.

Özelleştirin

Rengini değiştir, kumaşını değiştir, ölçüsünü değiştir, dokusunu değiştir mobilyan sadece sana özel olsun.

Satış Sonrası

İlk sattığımız mobilyaya bile bugün sipariş almış gibi özenle ilgi gösteriyor her zaman yanınızda yer alıyoruz.

Ücretsiz İç Mimari Destek İçin

Yüzlerce ev dekorasyonu ve özel mobilya tasarımı yapan ve mobilya setktöründe tecrübeli iç mimarlarımız ile evinizi yaşam alanlarınızı size özel projelendirelim. Hayalinizdeki tasarımlar gerçeğe dönüşsün.